حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

بهترین دامپزشک های تهران؛ دامپزشک های خوب تهران رو بشناسین!

زمان مطالعه7 دقیقه

بهترین دامپزشک های تهران
آخرین بروزرسانی : ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳نویسنده : دسته بندی : مقالات
پرینت مقالـه

می پسنـدم0

اشتراک گذاری

اندازه متن12

بهترین دامپزشک های تهران زمانی توسط شما انتخاب میشن که اطلاعات کافی رو ازشون داشته باشین و یا دربارشون تحقیق کنین. ما اطلاعاتی رو در این زمینه براتون آوردیم. این روزها داشتن حیوان خانگی نه تنها به عنوان پت، بلکه به عنوان عضو جدید از خانواده به حساب میاد. با شیوع کرونا فرهنگ نگهداری پت در کشورمون ایران بیشتر از قبل شد چرا که به خاطر قرنطینه، خیلی از ما ها برای رهایی از تنهایی این انتخاب رو کردیم که سگ یا گربه ای رو به سرپرستی بگیریم تا همدم ما بشن.

بهترین دامپزشک های تهران

نکته ای که در انتخاب بهترین دامپزشک های تهران خیلی حائر اهمیته اینه که سگ ها و گربه ها هم درست مثل ما آدما به ورزش و تحرک، تغذیه مناسب و مهمتر از همه، به دامپزشک با تجربه و کاربلد نیاز دارن. متاسفانه بیماری های زیادی هستن که می تونن سلامت حیوان خانگی رو به خطر بندازن و تهدید جدی برای جون اونا به حساب بیان. بنابراین شناختن بهترین دامپزشک تهران برای ماهایی که ساکن تهران هستیم از نون شب هم واجب تره.

انتخاب بهترین دامپزشک های تهران برای سگ و گربه شما به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله:

  • نوع حیوان
  • محل سکونت شما
  • نیازهای خاص پتتون

ما در این مطلب سعی کردیم بهترین دامپزشک های تهران رو براتون بیاریم و معیارهای مختلفی رو براتون لیست کردیم از جمله سابقه درمانی، کلینیک هایی که دامپزشک در اونجا مشغول به فعالیته و … . شما باید به طور مرتب حیوان خانگی خودتون رو برای معاینات دوره ای پیش دامپزشک ببرین. همچنین اگه هر گونه علائم بیماری در پتتون دیدین، باید خیلی سریع دامپزشک بچتون رو معاینه بکنه تا خدایی نکرده مشکلی براش پیش نیاد.

معرفی بهترین دامپزشک های تهران با تخصص بیماری های داخلی حیوانات خانگی

دکتر داریوش شیرانی:

دکتر داریوش شیرانی جز باسابقه ترین، قدیمی ترین و بهترین دامپزشک های تهران هستن. ایشون استاد دانشگاه تهران هستن و همچنین سابقه ریاست بیمارستان دامپزشکی تهران رو دارن. دکتر داریوش شیرانی علاوه بر بیماری های داخلی حیوانات خانگی، به صورت تخصصی نیز بر درمان بیماری های قلبی سگ ها و گربه ها فعالیت دارن.

در حال حاضر دکتر داریوش شیرانی در بیمارستان های دامپزشکی دانشگاه تهران و همچنین بیمارستان دامپزشکی تهران (در دو شعبه کامرانیه و غرب) مشغول به فعالیت هستن.

آدرس بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران:

تهران-خیابان آزادی-نبش خیابان دکتر قریب-بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران

۰۲۱-۶۱۱۱۷۰۰۰

آدرس بیمارستان دامپزشکی تهران (شعبه کامرانیه):

مسیر غرب به شرق بزرگراه صدر، خروجی کامرانیه، ۵۰ متر جلوتر از پل زیرگذر، ابتدای خیابان منظریه، بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی تهران

۰۲۱-۲۱۵۱

آدرس بیمارستان دامپزشکی تهران (شعبه غرب):

اتوبان ستاری جنوب، بعد از پل همت، خیابان لاله، خیابان مجاهد کبیر شمالی، چهارباغ شرقی، انتهای چهارباغ شرقی پلاک۱

۰۲۱-۴۸۰۱۵۰۰۰

دکتر شهرام جمشیدی:

دکتر شهرام جمشیدی نیز جز بهترین دامپزشک های تهران هستن که به صورت تخصصی در زمینه ی بیماری های داخلی حیوانات خانگی فعالیت دارن. دکتر جمشیدی در سال ۱۳۷۳ در مقطع دکتری دامپزشکی فارغ التحصیل شدن و در حال حاضر در بیمارستان های دامپزشکی دانشگاه تهران و همچنین بیمارستان دامپزشکی تهران (در دو شعبه کامرانیه و غرب) مشغول به فعالیت هستن.

– آدرس بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران:

تهران-خیابان آزادی-نبش خیابان دکتر قریب-بیمارستان دامپزشکی دانشگاه تهران

۰۲۱-۶۱۱۱۷۰۰۰

– آدرس بیمارستان دامپزشکی تهران (شعبه کامرانیه):

مسیر غرب به شرق بزرگراه صدر، خروجی کامرانیه، ۵۰ متر جلوتر از پل زیرگذر، ابتدای خیابان منظریه، بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی تهران

۰۲۱-۲۱۵۱

– آدرس بیمارستان دامپزشکی تهران (شعبه غرب):

اتوبان ستاری جنوب، بعد از پل همت، خیابان لاله، خیابان مجاهد کبیر شمالی، چهارباغ شرقی، انتهای چهارباغ شرقی پلاک۱

۰۲۱-۴۸۰۱۵۰۰۰

دکتر علی تقی پور:

دکتر تقی پور دامپزشک متخصص بیماری های حیوانات خانگی٬ اگزوتیک و پرندگان از ردانشگاه تهران هستن. ایشون مدرس دانشگاه آزاد کرج هستن و بیش از ۲۵ سال تجربه در زمینه ی بالینی دارن. ایشون تو بیمارستان دامپزشکی پایتخت مشغول به فعالیت هستن و میتونین برای ویزیت بهشون مراجعه کنین.

– آدرس بیمارستان دامپزشکی پایتخت:

تهران،شهرک غرب،بلوار دادمان،روبروی پمپ بنزین،پلاک ۱۳۱

۰۲۱-۸۸۳۶۸۵۸۵

دکتر محمدرضا بهزادی:

دکتر محمدرضا بهزادی هم جز بهترین دامپزشک های تهران هستن. ایشون علاوه بر اینکه در زمینه ی بیماری های داخلی حیوانات خانگی فعالیت دارن، در زمینه ی رژیم غذایی حیوانات خانگی نیز تجربه دارن. شما میتونین با مراجعه به بیمارستان دامپزشکی دکتر فتاحیان با دکتر محمدرضا بهزادی ویزیت حضوری داشته باشین.

– آدرس بیمارستان دامپزشکی دکتر فتاحیان:

تهران خیابان الهیه، روبروی باغ سفارت روسیه، تقاطع خزر پلاک ۷

۰۲۱-۲۲۶۱۵۹۶۹

دکتر احسان خاکسار:

دکتر احسان خاکسار یکی از محبوب ترین و بهترین دامپزشک های تهران هستن. ایشون متخصص بیماری های داخلی حیوانات خانگی هستن و علاوه بر این، ایشون استاد دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات نیز هستن. در حال حاضر شما میتونین سگ یا گربتون رو به کلینیک خود ایشون ببرین تا توسط دکتر خاکسار در کلینیک پتسار ویزیت شن.

– آدرس کلینیک دامپزشکی پتسار:

تهران، سعادت آباد، سرو شرقی، علامه شمالی، کوچه اقبال ملی، پلاک ۳۹، طبقه ۱

۰۲۱-۲۶۷۶۴۹۰۶

دکتر امیر کمیلیان:

دکتر امیر کمیلیان متخصص باتجربه و خوشنام بیماری‌های داخلی حیوانات خانگی از دانشگاه تهران و جز بهترین دامپزشک های تهران هستن. دکتر کمیلیان در بیمارستان دامپزشکی مرکزی و همچنین کلینیک دامپزشکی دروس واقع در پاسداران، مشغول به فعالیت هستن که میتونین با مراجعه به این مراکز، سگ یا گربتون رو پیش ایشون ویزیت کنین.

بهترین دامپزشک های تهران

– آدرس بیمارستان دامپزشکی مرکزی:

تهران، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان محمودیه، کوچه تیر، پلاک ۳۶

۰۲۱-۲۶۲۳۲۴۳۸

– آدرس کلینیک دامپزشکی دروس:

تهران، خیابان پاسداران، خیابان نیستان هفتم، خیابان حجت سوری، میدان احتشامیه، پلاک ۳۰

۰۲۱-۲۲۵۴۷۳۹۳

دکتر امیر محرابی:

دکتر امیر محرابی نیز یکی از دامپزشکان خوش نام و جز بهترین دامپزشک های تهران هستن. ایشون ریاست بیمارستان دامپزشکی آوینا رو به عهده دارن و شما میتونین با مراجعه به بیمارستان آوینا، تایم ویزیت حضوری با ایشون داشته باشین.

– آدرس بیمارستان دامپزشکی آوینا:

تهران، خیابان ولیعصر، کوچه مهیار، پلاک ۶۶

۰۲۱-۲۲۶۶۶۹۷۹

دکتر مرتضی عزتی:

دکتر مرتضی عزتی متخصص بیماری های داخلی حیوانات خانگی از داشنگاه تهران و جز یکی از بهترین دامپزشک های تهران هستن. ایشون سابقه حضور در بیمارستان های شرق، درین و همچنین نیکان رو داشتن و در حال حاضر در بیمارستان دامپزشکی مانوک و بیمارستان دامپزشکی الیت در حال ویزیت سگ ها و گربه ها هستن.

بهترین دامپزشک های تهران

– آدرس بیمارستان دامپزشکی مانوک:

تهران – پاسداران – نگارستان یکم – پلاک ۱۵

۰۲۱-۲۲۸۷۰۷۰۰

– آدرس بیمارستان دامپزشکی الیت:

تهران،قلهک،بلوار کاوه،خ وارسته روبری کوچه کابلی پلاک ۲۱

۰۲۱-۲۲۵۵۱۷۰۰

دکتر مانلی انصاری:

خانم دکتر مانلی انصاری دامپزشک حیوانات خانگی با بیش از ده سال سابقه درمان و جز بهترین دامپزشکان تهران هستن. دکتر انصاری در زمینه درمان بیماری کرونا گربه   ((FIP بسیار خوش نام هستن. در حال حاضر دکتر مانلی انصاری در بیمارستان دامپزشکی امید، بیمارستان دامپزشکی ایرانیان و همچنین کلینیک دامپزشکی ریکو مشغول به فعالیت هستن.

بهترین دامپزشک های تهران

– آدرس بیمارستان دامپزشکی امید:

تهران-یوسف آباد-خیابان مهرام (مدبر)-نبش خیابان بیستم-پلاک ۱

۰۲۱-۸۸۰۰۲۶۸۸

– آدرس بیمارستان دامپزشکی ایرانیان:

تهران-خیابان پاسداران-خیابان پایدارفرد-نبش گلستان هفتم-پلاک ۶۳

۰۲۱-۲۲۵۸۰۷۰۳

– آدرس کلینیک دامپزشکی ریکو:

تهران – تهران – پاسداران،دروس،خ کماسایی ،کوچه سوم شرقی، پلاک ۱۷،کلینیک دامپزشکی ریکو

۰۲۱-۲۲۵۷۹۱۲۹

دکتر یاسمن رحمانی:

خانم دکتر یاسمن رحمانی دامپزشک حیوانات خانگی با بیش از ده سال سابقه درمان و جز بهترین دامپزشکان تهران هستن. دکتر رحمانی در زمینه درمان بیماری کرونا گربه   ((FIP بسیار خوش نام هستن. دکتر یاسمن رحمانی در حال حاضر در بیمارستان دامپزشکی ایرانیان مشغول به فعالیت هستن.

بهترین دامپزشک های تهران

– آدرس بیمارستان دامپزشکی ایرانیان:

تهران-خیابان پاسداران-خیابان پایدارفرد-نبش گلستان هفتم-پلاک ۶۳

۰۲۱-۲۲۵۸۰۷۰۳

ما در این مقاله سعی کردیم شما رو با بهترین دامپزشک های تهران آشنا کنیم تا دیگه با خیال راحت و بدون دغدغه بتونین پتتون رو برای معاینه پیش اون ها ببرین. البته که قطعا تحقیق در این رابطه بسیار مهمه و همه سرپرست ها باید با دقت بالا دامپزشک حیوان خانگیشون رو انتخاب کنن.

دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • علی رحمانی ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ / ۶:۴۸ ب٫ظ

    مرسی که بهترین دامپزشک های شهرو بهم معرفی کردین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول