حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آموزش و تربیت سگ در محل

سگتون گازتون میگیره و رفتارهای نامناسب داره؟ هنوز جای ادرارش رو بلد نیست؟ دوست دارین آموزش ببینه و بتونین بهش فرمان بدین؟ آموزش و تربیت سگ در محل وِتوریا میتونه بهترین انتخاب براتون باشه.

چرا باید آموزش و تربیت سگتون رو به مربی بسپارین؟

آموزش سگ یکی از مهم ترین قسمت های زندگی اون به عنوان یک پته. آموزش ندیدن و یا حتی آموزش نادرست میتونه مشکلات زیادی رو به همراه داشته باشه و در نقطه مقابلش آموزش درست میتونه یه زندگی لذت بخش رو برای شما و سگتون رقم بزنه. آموزش برای هر کسی که یه سگ رو به سرپرستی گرفته، یه چالشه که با آموزش و تربیت سگ در منزل میتونه تبدیل به یه لذت برای شما و سگتون بشه.

آموزش و تربیت سگ در محل

خدمات دامپزشکی در محل وِتوریا شامل ویزیت ، واکسیناسیون ، انگل تراپی ، آزمایش در محل و ... است که در منزل شما ارائه میشه

آموزش و ترین سگ در محل
آموزش کار با کلیکر
آموزش بستن قلاده سگ
آموزش بستن قلاده
آموزش اجتماعی کردن سگ
آموزش اجتماعی کردن سگ
آموزش جای ادرار سگ
آموزش جای ادرار
آموزش باکس
آموزش باکس
جلوگیری از مشکلات رفتاری
اصلاح مشکلات رفتاری
آموزش و تربیت سگ,آموزش و تربیت سگ در محل

آموزش و تربیت سگ ها خیلی مهمه!

از کارهای خیلی مهمی که همه سرپرست ها باید برای پتشون انجام بدن آموزش و تربیته. سگ ها آموزش پذیرن و باید از سنین پایین آموزش و تربیت اون ها رو شروع کرد.

مثلا فرمان های مختلف که شامل فرمان های مقدماتی و پیشرفته، آموزش دوره ای توله سگ ها، فرمان های اصلی یعنی بشین، هم قدم، بخواب، بمون، ولش کن و موارد دیگری مثل آموزش ادرار روی پد باید کاملا به سگ ها آموزش داده بشن.

با خدمات دامپزشکی در محل، ترینر (مربی) میتونه این آموزش رو صورت کامل انجام بده و اون هم در محلی که سگ شما با تمرکز بیشتری میتونه آموزش ببینه.

سوالات متداول آموزش و تربیت سگ در محل

سگ شما باید همیشه زمان پیاده روی، قلاده داشته باشه. روش های دیگه ای هم وجود دارن که باید انجام بدین تا زمان پیاده روی توسط سگ های دیگه اذیت نشن. هنگام بیرون رفتن از خونه و مواجهه با سگ های دیگه از اون ها فاصله بگیرید و هر وقت حواسش به یه سگ دیگه پرت شد، اسم سگتون رو صدا بزنین و بهش جایزه بدین. شما با ادامه این روند می تونین کم کم به بقیه سگ ها نزدیک بشین.با استفاده از خدمات آموزش و تربیت سگ در محل وتوریا میتونین از مربی های متخصص وتوریا برای آموزش سگ استفاده کنین 

بسیاری از مربیا باور دارن که تعقیب سگ در حال فرار فقط باعث میشه که بیشتر بدوعه، چون سگ فکر میکنه این یه بازیه.  آموزش ماندن سگتون رو برای موندن در کنارتون، با دور شدن آهسته از اون شروع کنین، بعد اسمش رو صدا بزنین و وقتی پیشتون اومد بهش جایزه بدین.

خیلی ها میپرسن بهترین زمان برای آموزش و تربیت سگ ها کیه؟ بهترین زماتن بین هشت ماهگی تا دوسالگیه. چون در این مدت سگ از نطر سن و توان جسمی و درک توی شرایطیه که هم متوجه دستورات میشه هم از لحاظ بدنی قدرت انجام دستورات رو داره .

اما بعضی از سگ ها که زودتر به بلوغ میرسن و رشد بیشتری دارن میشه آموزش رو زودتر شروع کرد مثلا گفته میشه که برای دوبرمن ها میشه از نزدیک سه ماهگی آموزش و تربیت سگ را شروع کرد

بعد از دو سالگی قدرت و استعداد سگ ها در یادگیری و اجرا کمتر میشه و آموزش به اونا سختتره با این حال امکان پذیره. این کار نیازمند مربی متخصصه که به راحتی میتونین با دریافت خدمات آموزش و تربیت سگ در محل این مشکل رو برطرف کنین.

آموزش سگ با اجتماعی کردن اون تکمیل میشه. اجتماعی شدن به معنی آموزش پذیرش افراد جدید، حیوانات، محیط و مکان های جدید توسط سگ های عزیزتونه.

سگ های اجتماعی کم تر به مشکلات رفتاری مبتلا می شوند و دیگران هم با اون ها رفتار بهتری دارن. اجتماعی شدن می تونه از ترس های شدید و فوبیاها هم جلوگیری کنه و این کار باعث بروز رفتار بهتر و شادی بیشتر سگ شما میشه.

مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول