حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

خدمات دامپزشکی در محل

پت شما از رفتن به کلینیک دامپزشکی میترسه؟ دوست ندارین توی ترافیک و شلوغی تا کلینیک دامپزشکی برین؟ خدمات دامپزشکی در محل وِتوریا میتونه بهترین انتخاب براتون باشه.

وِتوریا این امکان رو برای شما فراهم کرده که بتونین بدون مراجعه به مراکز، با خدمات دامپزشکی در محل از تمامی خدمات مربوط به حیوان خانگیتون استفاده کنین.

خدمات دامپزشکی در محل

راهنمای قیمت های خدمات دامپزشکی

 • ویزیت دامپزشک در منزل
  ویزیت دامپزشک در منزل

  انجام خدمات تخصصی ویزیت گربه ، سگ ، پرنده و … در منزل

  ۵۰۰,۰۰۰-۶۵۰,۰۰۰ تومان
 • واکسیناسیون در منزل
  واکسیناسیون در منزل

  واکسن پلی والان ، هاری و… بسته به تعداد و نوع واکسن قیمت متفاوت خواهد بود.

  ۲۵۰,۰۰۰-۷۵۰,۰۰۰ تومان
 • آزمایش خون در منزل
  آزمایش خون در منزل

  آزمایش خون بسته به نوع آزمایش CBC یا CBT بودن و تعداد فاکتورهای آن تغییر قیمت دارد.

  ۴۰۰,۰۰۰-۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • سرم تراپی در منزل
  سرم تراپی در منزل

  سرم تراپی بسته به وجود آنژیوکت یا نیاز به نصب آن تغییر قیمت می دهد.

  ۱۵۰,۰۰۰-۳۰۰,۰۰۰تومان
 • انجام تزریقات در منزل
  انجام تزریقات در منزل

  تزریقات بسته به نوع تزریق ، زیر پوستی ، عضلانی ، وریدی تغییر قیمت دارند.

  ۸۰,۰۰۰-۱۲۰,۰۰۰ تومان
 • انگل تراپی
  انگل تراپی

  انگل تراپی بسته به انتخاب قرص ، تزریق آیورمکتین یا هر دو تغییر قیمت دارد

  ۹۰,۰۰۰-۱۷۰,۰۰۰ تومان
 • شناسنامه و گواهی سلامت
  شناسنامه و گواهی سلامت

  بر حسب درخواست شناسنامه، گواهی سلامت یا هر دو تغییر قیمت اتفاق می افتد.

  ۱۸۰,۰۰۰-۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • کیت های تشخیص
  کیت های تشخیص

  کیت ها به تناسب بیماری قیمت های متقاوتی دارند

  ۳۵۰,۰۰۰-۴۵۰,۰۰۰ تومان

خدمات دامپزشکی که برای کوچولوهاتون انجام میدیم چیه؟

ویزیت دامپزشکی در محل
دامپزشک در منزل
واکسیناسیون دامپزشکی در محل
واکسیناسیون
درمان ضد انگل در محل
انگل تراپی
خدمات دامپزشکی در محل
سرم تراپی
آزمایش دامپزشکی در محل
نمونه گیری و آزمایش
خدمات دامپزشکی در محل
بانداژ و پانسمان
گواهی سلامت دامپزشکی در محل
صدور گواهی سلامت
صدور شناسنامه حیوانات در محل
صدور شناسنامه
شستشوی سگ و گربه در محل
شستشو
گرومینگ سگ و گربه در محل
اصلاح و کوتاهی مو
کوتاه کردن ناخن سگ و گربه در محل
کوتاه کردن ناخن
آموزش و ترین سگ در محل
آموزش و تربیت
خدمات دامپزشکی در محل

آموزش و تربیت سگ در محل

از کارهای خیلی مهمی که همه سرپرست ها باید برای پتشون انجام بدن آموزش و تربیته. سگ ها آموزش پذیرن و باید از سنین پایین آموزش و تربیت اون ها رو شروع کرد.

مثلا فرمان های مختلف که شامل فرمان های مقدماتی و پیشرفته، آموزش دوره ای توله سگ ها، فرمان های اصلی یعنی بشین، هم قدم، بخواب، بمون، ولش کن و موارد دیگری مثل آموزش ادرار روی پد باید کاملا به سگ ها آموزش داده بشن.

با خدمات دامپزشکی در محل، ترینر (مربی) میتونه این آموزش رو صورت کامل انجام بده و اون هم در محلی که سگ شما با تمرکز بیشتری میتونه آموزش ببینه.

دامپزشکان وتوریا

سرپرست های حیوانات خانگی در مورد وتوریا چی میگن؟

کلینیک های معتمد وتوریا

سوالات متداول خدمات دامپزشکی در محل

نکته خیلی مهم اینه که ترس حیوانات از ویزیت در مراکز و تغییر محیطشون برای معاینه شدن، میتونه با تغییر در وضعیت بدنشون، باعث تغییر در علائمی مثل فشار خون و … بشه و این نتیجه ویزیت رو متفاوت نشون میده و باعث تشخیص و درمان متفاوت توسط دامپزشک میشه.

یکی از بزرگ ترین مشکلات اغلب سرپرست ها اینه که پت هاشون با رفتن به فضایی خارج از فضای خونه، اون هم برای چکاپ و درمان مشکل دارن. ما در مجله وِتوریا و هم چنین ویدیوهای رفتارشناسی که در فضای اینستاگرام به شما به اشتراک می ذاریم، به این موضوع اشاره کردیم که فضای جدید و غریبه برای حیوانات باعث ایجاد استرس میشه که خصوصا در سگ ها اثرات نا خوشایند روحی به جا میذاره.  این اتفاق برای این میفته که اونا نمیتونن درک کنن که دلیل این مراجعه و رفت و آمد چی بوده و اون محیط رو نمیشناسن. یکی از بهترین راه ها برای کمک به بچه های عزیزتون، استفاده از خدمات دامپزشکی در محله.

با استفاده از خدمات دامپزشکی در محل وِتوریا، شما میتونین این ویزیت رو به صورت مرتب انجام بدین و نگران وضعیت سلامت بچه هاتون نباشین چرا که وِتوریا تمامی این خدمات رو به صورت کامل انجام میده.

میکروچیپ یه تراشه کوچک الکترونیکیه که در یه شیشه استوانه‌ای محصور شده و تقریباً به اندازه یه دونه برنجه. بعد از انتقال اون به زیر پوست حیوان، توسط یه اسکنر که از روی ناحیه مورد نظر بدن (که ریزتراشه جا ساز شده) عبور داده شده و فعال می‌شه. در واقع امواج رادیویی منتشر شده توسط اسکنر تراشه رو فعال می‌کنه. تراشه شماره شناسایی رو به اسکنر ارسال می‌کنه تا اون رو روی نمایشگر مخصوصی نمایش بده. در نهایت شماره شناسایی در شناسنامه پت شما ثبت می‌شه.

از خدمات دیگر تیم وِتوریا تزریق میکروچیپ زیر پوسته. میکروچیپ برای پت هایی که قراره از کشور خارج بشن، ضروریه و وسیله ای برای شناسایی اون هاست. باید در نظر داشت که GPS همراه میکروچیپ وجود نداره و صرفا توسط میکروچیپ ریدر میشه اطلاعات رو دریافت کرد.

از اولین اقداماتی که سرپرست ها انجام میدن، دریافت شناسنامه برای پت هاشونه.
شناسنامه برای حیوانات شامل اطلاعاتی نظیر مشخصات خودش مثل نوع، نژاد و جنسیت و مشخصات سرپرست مثل نام، شماره تماس و آدرس منزل میشه. هم چنین برچسب واکسن هایی که تزریق شده در شناسنامه درج میشه و در واقع گزارشی از فرایند واکسیناسیون و انگل تراپی حیوان رو میشه مشاهده کرد.
صدور شناسنامه هم جزو خدمات دامپزشکی در محله که توسط دامپزشک های تیم وِتوریا با مهر دامپزشکی انجام میشه.

همون طور که میدونین واکسیناسیون از خیلی از بیماری های خطرناک ویروسی جلوگیری میکنه و قبل از تکمیل فرایند واکسیناسیون، نباید بچه هاتون رو خیلی از خونه خارج کنین، خصوصا سگ ها که برای پیاده روی در کنار سگ های دیگه قرار میگیرن. حتی برای بردن به کلینیک هم باید خیلی مراقب باشین. در این مواقع خدمات دامپزشکی در محل میتونه بهترین راه حل برای انجام واکسیناسیون بدون دغدغه و جلوگیری از بیماری دوستای عزیزمون باشه.
واکسیناسیون سگ از ۸ هفتگی شروع میشه و به فاصله یک ماه به سگ تزریق میشه و این کار باید در سه دوز در ماه های دوم، سوم و چهارم انجام بشه. بعد از اتمام سه دوز ابتدایی، واکسیناسیون سالیانه انجام میشه.
از چهار ماهگی به بعد تزریق واکسن هاری هم اهمیت بالایی داره. این واکسن در کنار واکسن اولیه برای سگ ها تزریق میشه و به همون شکل یعنی سالیانه ادامه پیدا میکنه. به این واکسن ها واکسن چندگانه میگن.
واکسیناسیون گربه واکسن سه گانه نامیده میشه، بوستر تزریق واکسن گربه هم شبیه به سگ هاست.
یکی از خدمات دامپزشکی در محل که بسیار هم برای سرپرست ها مهم و برای حیوانات لازمه، واکسیناسیونه که وِتوریا این نیاز رو برطرف کرده و با خیال راحت میتونین از دامپزشک های مجرب ما بخواین که کار واکسیناسیون دلبندانتون رو در محلی که سلامت اون ها رو تضمین کنه انجام بدن.

گاهی شما به دلایلی مجبور میشین پت تون رو با تمام علاقه ای که بهش دارین، واگذار کنین یا به هر شکلی سرپرستیش رو به شخص دیگه ای بدین. در این مواقع لازمه که یه گواهی سلامت داشته باشه.
دامپزشک های وِتوریا میتونن در محلی که میخواین حضور داشته باشن و برای پت شما گواهی سلامت معتبر با مهر دامپزشکی صادر کنن.

انگل تراپی هم یکی از خدمات دامپزشکی در محل با وِتوریاست. اگر بچه های دلبندتون خیلی کوچولو باشن و سن اونا زیر یک ماه باشه، شربت ضد انگل بهترین درمانه. اما از بعد ۲ ماهگی می تونن از قرص های ضد انگل استفاده کنن. نکته حائز اهمیت اینه که باید حتما از اینکه قرص رو به خوبی بلعیدن اطمینان داشته باشین.
برای راهنمایی بهتر و در نظر داشتن یه برنامه مناسب جهت انگل تراپی، میتونین از دامپزشک های وِتوریا کمک بگیرین.

انگل تراپی یا درمان با قرص ضد انگل بهتره که هر سه ماه یک بار تکرار بشه و بهترین روش برای جلوگیری از بیماری های زئونوز ( بیماری های مشترک بین انسان و دام ) به حساب میاد.

نمونه های مختلف آزمایشگاهی حیوانات از قسمت های مختلف بدن با توجه به مشکل پیش اومده، گرفته میشه. مثل نمونه گیری از پوست، گوش، واژن، مقعد و ….آزمایش خون نه تنها همون اندازه که برای انسان مهمه، برای حیوان ها هم اهمیت داره بلکه از اونجایی که یک سال سن پتها چیزی معادل ۷ سال در انسان هست، اهمیت آزمایش خون سالیانه در حیوانات بیشتر هم هست.خدمات دامپزشکی در محل با جلوگیری از احساس استرس و ترس در حیوانات که باعث تغییر در نتیجه آزمایش خون اون ها میشه، تجربه یه آزمایش در آرامش و یه نتیجه دقیق رو برای پت و سرپرستش به ارمغان میاره.

چرا باید خدمات دامپزشکی در محل رو انتخاب کنین؟

خدمات دامپزشکی در محل، این امکان رو برای شما فراهم می کنه که خدمات دامپزشکی رو جایی داشته باشین که پت شما باهاش راحت تره.

اینطوری هم بچه هاتون تجربه یه ویزیت با خیال راحت رو دارن و هم با توجه به کمبود وقت و ترافیکی که توی خیابونا وجود داره، لازم نیست مسیری رو برای رفتن به کلینیک ها طی کنین. اما بهترین دلیل برای استفاده از خدمات دامپزشکی در محل، ترس بچه های شماست

نکته خیلی مهم اینه که ترس حیوانات از ویزیت در مراکز و تغییر محیطشون برای معاینه شدن، میتونه با تغییر در وضعیت بدنشون، باعث تغییر در علائمی مثل فشار خون و … بشه و این نتیجه ویزیت رو متفاوت نشون میده و باعث تشخیص و درمان متفاوت توسط دامپزشک میشه. با استفاده از خدمات دامپزشکی در محل وِتوریا، شما میتونین این ویزیت رو به صورت مرتب انجام بدین و نگران وضعیت سلامت بچه هاتون نباشین چرا که وتوریا  تمامی این خدمات رو به صورت کامل انجام میده. در ادامه قصد داریم شما رو با این بسته‌ی خدمات دامپزشکی در محل آشنا کنیم.

نمایش همه بستن
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول