حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

آموزش و تربیت سگ در محل

سگتون گازتون میگیره و رفتارهای نامناسب داره؟ هنوز جای ادرارش رو بلد نیست؟ دوست دارین آموزش ببینه و بتونین بهش فرمان بدین؟ آموزش و تربیت سگ در محل وِتوریا میتونه بهترین انتخاب براتون باشه.

آموزش و تربیت سگ

خدمات دامپزشکی در محل وِتوریا شامل ویزیت ، واکسیناسیون ، انگل تراپی ، آزمایش در محل و ... است که در منزل شما ارائه میشه

آموزش و ترین سگ در محل
آموزش کار با کلیکر
آموزش بستن قلاده سگ
آموزش بستن قلاده
آموزش اجتماعی کردن سگ
آموزش اجتماعی کردن سگ
آموزش جای ادرار سگ
آموزش جای ادرار
آموزش باکس
آموزش باکس
جلوگیری از مشکلات رفتاری
اصلاح مشکلات رفتاری
آموزش و تربیت سگ,آموزش و تربیت سگ در محل

آموزش و تربیت سگ ها خیلی مهمه!

از کارهای خیلی مهمی که همه سرپرست ها باید برای پتشون انجام بدن آموزش و تربیته. سگ ها آموزش پذیرن و باید از سنین پایین آموزش و تربیت اون ها رو شروع کرد.

مثلا فرمان های مختلف که شامل فرمان های مقدماتی و پیشرفته، آموزش دوره ای توله سگ ها، فرمان های اصلی یعنی بشین، هم قدم، بخواب، بمون، ولش کن و موارد دیگری مثل آموزش ادرار روی پد باید کاملا به سگ ها آموزش داده بشن.

با خدمات دامپزشکی در محل، ترینر (مربی) میتونه این آموزش رو صورت کامل انجام بده و اون هم در محلی که سگ شما با تمرکز بیشتری میتونه آموزش ببینه.

سوالات متداول آموزش و تربیت سگ در محل

سگ شما باید همیشه زمان پیاده روی، قلاده داشته باشه. روش های دیگه ای هم وجود دارن که باید انجام بدین تا زمان پیاده روی توسط سگ های دیگه اذیت نشن. هنگام بیرون رفتن از خونه و مواجهه با سگ های دیگه از اون ها فاصله بگیرید و هر وقت حواسش به یه سگ دیگه پرت شد، اسم سگتون رو صدا بزنین و بهش جایزه بدین. شما با ادامه این روند می تونین کم کم به بقیه سگ ها نزدیک بشین.با استفاده از خدمات آموزش و تربیت سگ در محل وتوریا میتونین از مربی های متخصص وتوریا برای آموزش سگ استفاده کنین 

بسیاری از مربیا باور دارن که تعقیب سگ در حال فرار فقط باعث میشه که بیشتر بدوعه، چون سگ فکر میکنه این یه بازیه.  آموزش ماندن سگتون رو برای موندن در کنارتون، با دور شدن آهسته از اون شروع کنین، بعد اسمش رو صدا بزنین و وقتی پیشتون اومد بهش جایزه بدین.

خیلی ها میپرسن بهترین زمان برای آموزش و تربیت سگ ها کیه؟ بهترین زماتن بین هشت ماهگی تا دوسالگیه. چون در این مدت سگ از نطر سن و توان جسمی و درک توی شرایطیه که هم متوجه دستورات میشه هم از لحاظ بدنی قدرت انجام دستورات رو داره .

اما بعضی از سگ ها که زودتر به بلوغ میرسن و رشد بیشتری دارن میشه آموزش رو زودتر شروع کرد مثلا گفته میشه که برای دوبرمن ها میشه از نزدیک سه ماهگی آموزش و تربیت سگ را شروع کرد

بعد از دو سالگی قدرت و استعداد سگ ها در یادگیری و اجرا کمتر میشه و آموزش به اونا سختتره با این حال امکان پذیره. این کار نیازمند مربی متخصصه که به راحتی میتونین با دریافت خدمات آموزش و تربیت سگ در محل این مشکل رو برطرف کنین.

آموزش سگ با اجتماعی کردن اون تکمیل میشه. اجتماعی شدن به معنی آموزش پذیرش افراد جدید، حیوانات، محیط و مکان های جدید توسط سگ های عزیزتونه.

سگ های اجتماعی کم تر به مشکلات رفتاری مبتلا می شوند و دیگران هم با اون ها رفتار بهتری دارن. اجتماعی شدن می تونه از ترس های شدید و فوبیاها هم جلوگیری کنه و این کار باعث بروز رفتار بهتر و شادی بیشتر سگ شما میشه.

تربیت سگ و اصول اون رو بهتر بشناسین!

میخواین تربیت سگ رو شروع کردین ؟ خب اولش اموزش صحیح و اجتماعی شدن از نیاز های اساسی سگ شماست. بهتره که هر چه زودتر تربیت سگتون رو برای انجام درست نشستن، ایستادن، ماندن، غذا خوردن و کارهای دیگه شروع کنین. اینها کارهایی هستن که خودتون هم میتونین به عنوان یه سرپرست پت انجام بدین. با این حال اگه از پس انجام دادنش بر نیومدین میتونین از مشاوره تربیت سگ وتوریا یا آموزش سگ در محل استفاده کنین تا متخصصین ما تو تربیت سگتون بهتون کمک کنن. و در کل هم بهتره که کار آموزش و تربیت سگ شما با یک متخصص پیش بره.

چرا باید آموزش و تربیت سگتون رو به مربی بسپارین؟

آموزش سگ یکی از مهم ترین قسمت های زندگی اون به عنوان یک پته. آموزش ندیدن و یا حتی آموزش نادرست میتونه مشکلات زیادی رو به همراه داشته باشه و در نقطه مقابلش آموزش درست میتونه یه زندگی لذت بخش رو برای شما و سگتون رقم بزنه. آموزش برای هر کسی که یه سگ رو به سرپرستی گرفته، یه چالشه که با آموزش و تربیت سگ در منزل میتونه تبدیل به یه لذت برای شما و سگتون بشه.

 

برای تربیت سگم باید چیکار کنم؟

شما برای تربیت سگتون باید یکسری اصول رو رعایت کنین . تا بتونین بهترین نتیجه رو موقع آموزش سگتون بگیرین پس این اصول رو حتما موقع آموزش دادن مربی یا خودتون در نظر بگیرین.

 

از تقویت کننده های مثبت استفاده کنین

استفاده از تقویت کننده مثبت برای تربیت سگ یعنی به رفتارهایی که دوست دارین انجام بده پاداش بدین و رفتارهایی که دوست ندارین رو نادیده بگیرین. پاداش میتونه دادن غذا، بازی کردن با اسباب بازی و هر چیزی که سگتون دوست داره و بهش واکنش نشون میده باشه.

 

تربیت سگتون رو جذاب کنین

اگر نه سگتون و نه خودتون از این فرایند لذت نمیبرین، باید این فرایند رو برای خودتون سرگرم کننده کنین. برای مثال جلسات رو کوتاه کنین تا براتون خسته کننده نشه. با لحن اروم با سگتون صحبت کنین. اینجوری هر دوتون از
جلسات اموزش لذت میبرین و نتیجه بهتری میگیرین.

 

از دستاتون برای تربیت سگتون استفاده کنین:

همونطور که میدونین، سگها نمیتونن زبان ما رو بفهمن. بیشتر سگها به سیگنال های دستی بهتر از دستورهای کلامی پاسخ میدن.بهتره که این دو تا رو با هم ترکیب کنین تا سگتون بهتر متوجه منظورتون بشه.

تربیت سگ

 

جلسات اموزشی رو کوتاه نگهدارین:

جلسات اموزشی کوتاه مدت برای تربیت سگتون که تو طول روز تکرار بشن خیلی موثرتر از جلسات طولانی مدت هستن. مدت زمان جلسه رو حداکثر تا ۵ دقیقه نگهدارین. اگر بیشتر از این بشه، سگتون خسته و بی حوصله میشه.

آموزش رو به مراحل کوچیکتر تقسیم بندی کنین:

زمانی که میخواین رفتارهایی مثل ماندن رو یاد بدین و یا رفتاری رو توی سگتون اصلاح کنین، بهتره به تدریج شروع کنین. سعی کنین اموزش ها رو به بخش های کوچیکتر تقسیم کنین. برای مثال اگر میخواین فرمان بیا رو به سگتون یاد بدین، باید وقتی حتی یک قدم به سمتتون برمیداره تشویقش کنین و بهش پاداش بدین.

 

فورا به رفتار خوبش پاداش بدین:

اگر این کارو بیشتر از چند ثانیه بعد از انجام کارهایی که شما ازش خواستین انجام بدین، سگتون متوجه نمیشه برای انجام چه کاری پاداش گرفته، یا ممکنه ناخواسته به رفتار اشتباهش پاداش بدین. طبیعتا او از پاداشی که گرفته خوشحاله ولی شما نتونستین انجام کار مناسب رو توش تقویت کنین.

 

زبان بدن سگها رو یاد بگیرین:

سگتون ممکنه نتونه صحبت کنه، اما میتونه بهتون بگه که چه احساسی داره. با یاد گرفتن زبان بدن سگها، میتونین بهتر با اونها ارتباط برقرار کنین.

نمایش همه بستن
مقایسه محصولات

0 محصول

مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول
مقایسه محصول